ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΤΗ 2014-2015

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ: Μουστρούφης Δημητριος 2014, Σαραντωνίδης Σταύρος 2014, Τσιούκας Χριστόφορος 2014, Ηλίας Απόστολος 2015, Κουτρούμπα Φωτεινή 2015

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: Γκαγιόσο Ευγένιος, Κωστανάσιος Γεώργιος, Γιαννούλη Γιοβάννα, Καμπάκη Μαριέττα, Ηλίας Απόστολος, Κυρίτσης Δημήτριος, Γιάνναρος Χρήστος, Γεωργιάδης Κων/νος, Παπαγεωργίου Άρης

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ: Καρακίτσος Αναστάσιος, Μουστρούφης Δημήτριος, Παπαγεωργίου Νικόλαος, Κουτρούμπα Φωτεινή

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: Κυρίτσης Δημήτριος, Μπαντουβάς Μιχαήλ, Χαραλάμπους Γεώργιος, Τζοάννος Ραφαήλ, Σώκετ Κων/νος, Σαραντωνίδης Σταύρος, Ευτυχιάδης Ευστράτιος, Βλαχόπουλος Νικόλαος

ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ: Σαραντωνίδης Σταύρος

ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΑΠΟ Β ΣΕ Γ ΤΑΞΗ: Μουστρούφης Δημήτριος, Τσιούκας Χριστόφορος, Παπαγεωργίου Άρης

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΟ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ: Τσιούκας Χριστόφορος, Γιαννούλη Γιοβάννα, Ευτυχιάδης Ευστράτιος, Καρακίτσος Αναστάσιος, Παπαζήση Νικολέτα, Αλεξίου Ελίνα, Κυρίτσης Δημήτριος, Μουστρούφης Δημήτριος, Σαραντωνίδης Σταύρος, Τσινίκα Μαρία-Άννα-Ελένη, Λαγός Κων/νος

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ: Αναστασοπούλου Κάλλη, Γκαγιόσο Ευγένιος, Ηλίας Απόστολος, Καραμπόσικος Σοφοκλής, Λάππας Αλέξανδρος, Μπουκώρος Γεώργιος, Τζοάννος Ραφαήλ, Ζμπούγκιν Αλεξάνδρα, Παπαγεωργίου Αρης, Δελοπούλου Άρια, Παγωνίδου Ιωάννα

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΑΛΛΙΚΩΝ

Λάππας Αλέξανδρος DELF A2, Νάνος Δημήτριος ΚΠΓ Β2, Τσιούκας Χριστόφορος  SORBONNE B1/DELF B1, Παπαδόπουλος Αντώνιος DELF/Α1, Καραμπόσικος Σοφοκλής DELF/ΚΠΓ Α1, Κουτσογιάννης Ζαγκαΐλιας Παναγιώτης ΚΠΓ Α1, Παπαγεωργίου Άρης ΚΠΓ Α1, Σαραντωνίδης Σταύρος ΚΠΓ Β1, Λαγού Χρυσάνθη ΚΠΓ Β1, Μαντζιάρη Αμαλία SORBONNE B2

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΟΦΩΝΙΑΣ

Κωσταντίνου Μακρή Χαρά, Μαρίνου Μαρία, Ορφανιώτη Ελένη, Κουτσογιάννης Ζαγκαΐλιας Παναγιώτης, Παπαγεωργίου Άρης, Λαγού Χρυσάνθη

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Μαντζιάρη Αμαλία ΚΠΓ Β2, Μαραγιάννης Δημήτριος ΚΠΓ Β2, Ακρίβος Γεώργιος Β1 ΚΠΓ, Κωστανάσιος Αθανάσιος Φανούριος Β1 ΚΠΓ, Βελέντζας Νικόλαος Γ2 MICHIGAN PROFICIENCY με έπαινο, Μπαντουβας Σωκράτης Γ2 MICHIGAN PROFICIENCY, Μπαντουβάς Μιχάλης Γ2 MICHIGAN PROFICIENCY

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

Μουστρούφης Δημήτριος Β1 GOETHE INSTITUT

ΣΚΑΚΙ

Διάκριση: Μπαντουβας Σωκράτης, Μπαντουβάς Μιχάλης

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ: Λαγός Κων/νος (3η θέση σφαιροβολία), Τσινίκα Άννα Μαρία Ελένη (2η θέση σφαιροβολία)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

Ποδόσφαιρο ομάδα 5Χ5 Γυμνασίου:  Μπαντουβας Σωκράτης, Μπαντουβάς Μιχάλης, Κραβαρίτης Βασίλης, Διακομής Θεόδωρος, Παπαδόπουλος Αντώνιος, Σουλιώτης Κων/νος, Μπουκωρος Γεώργιος, Γιάνναρος Χρήστος, Καραμπόσικος Σοφοκλής, Καρακίτσος Αναστάσιος

3Χ3 μπάσκετ Γυμνασίου: Φώτογλου Χάρης, Λάππας Αλέξανδρος, Διακομής Θεόδωρος, Κραβαρίτης Βασίλειος, Ακρίβος Γεώργιος, Κωστανάσιος Αθανάσιος Φανούριος, Κουτσογιάννης Ζαγκαΐλιας Παναγιώτης, Κυρατσάκης Αθανάσιος

Βόλλευ κοριτσιών Γυμνασίου: Ορφανιώτη Ελένη, Μπαμπαλή Χριστίνα, Παρασκευοπούλου Ραφαηλία, Λαγού Χρυσάνθη, Κουζοπούλου Ναυσικά

Ομάδα μπάσκετ Λυκείου, συμμετοχή στο μαθητικό πρωτάθλημα: Λαγος Κων/νος, Κουμιώτης Απόστολος, Πασσιάς Κων/νος, Γανωτόπουλος Νικόλαος, Λούτσος Κων/νος, Μαραγιάννης Δημήτριος, Παγωνίδης Χαρίλαος, Μπέσσας Αθανάσιος

Ποδόσφαιρο 5Χ5 Λύκειο: Πασσιάς Κων/νος, Λαγος Κων/νος, Λούτσος Κων/νος, Γανωτόπουλος Νικόλαος, Χάγιας ιωάννης, Παγωνίδης Χαρίλαος, Φερχάτι Φρατζέσκος, Μαραγιάννης Δημήτριος

Μπάσκετ 3Χ3 μπάσκετ Λυκείου: Λαγός Κων/νος, Φερχάτι φρατζέσκος, Μαραγιάννης Δημήτριος, Λούτσος Κων/νος, Χάγιας Ιωάννης, Παγωνίδης Χαρίλαος

Βόλλευ κοριτσιών Λύκειο: Τσινίκα Μαρία Άννα Ελένη, Παγωνίδου Ιωάννα, Μαντζιάρη Αμαλία, Κραβαρίτη Φωτεινή Μαγδαληνή, Κυρίτση Μαρία, Δελοπούλου Άρια

Ατομικά Λυκείου: Πασσιάς Κων/νος + Χάγιας Ιωάννης  (1500 μ.)

ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΕΛΙΑ

Διάκριση: Παπαγεωργίου Άρης, Αλεξίου Αικατερίνη Ελένη

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

Συμμετοχή: Παγωνίδου Ιωάννα

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ

Συμμετοχή: Κραβαρίτη Φένια

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

Γιαννακά Μαρεύα, Μπαντουβάς Μιχάλης, Τσιούκας Χριστόφορος, Μαραγιάννης Δημήτριος, Παπαδόπουλος Αντώνιος, Μπαντουβάς Σωκράτης, Κουζοπούλου Ναυσικά, Ακρίβος Γεώργιος, Μορφωνιός Πάρις, Κυρίτση Μαρία, Κουτρούμπα Φωτεινή, Αλεξανδρίδη άννα Μαρία, Αναστασοπούλου Καλλιόπη, Ζημέρη Πελίνα, Κραβαρίτη Φωτεινή, Λαγού Χρυσάνθη, Πανταζή Αικατερίνη, Παπαγεωργίου Αρης, Τσινίκα Άννα Μαρία Ελένη

ΑΝΤΙΓΟΝΗ 

Κουγκούνη Αντωνία, Μαραγιάννης Δημήτριος, Κυρίτση Μαρία, Σαραντωνίδης Σταύρος, Κραβαρίτης Βασίλης, Παγωνίδου Ιωάννα, Κυρίτσης Δημήτριος, Μουστρούφης Δημήτριος, Μορφωνιός Πάρις, Ζημέρη Πελίνα, Ζμπούγκιν Αλεξάνδρα, Αναστασοπούλου Καλλιόπη, Ηλίας Απόστολος, Μανιάρας Δημήτριος, Τσιώτας Απόστολος, Κραβαρίτη Φωτεινή

ΧΟΡΩΔΙΑ (ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΙΤΖΕΛΟΥ)

Αναστασοπούλου Καλλιόπη, Ζμπούγκιν Αλεξάνδρα, Ηλίας Απόστολος, Κραβαρίτη Φωτεινή, Κραβαρίτης Βασίλης, Κουγκούνη Αντωνία, Κυρίτσης Δημήτριος, Κυρίτση Μαρία, Παγωνίδου Ιωάννα, Σαραντωνίδης Σταύρος, Γιαννούλη Γιοβάννα, Καμπάκη Μαριέττα, Καραμπόσικος Σοφοκλής, Μαντζιάρη Αμαλία, Μπουκώρος Γεώργιος, Πανταζή Αικατερίνη, Παπαδόπουλος Αντώνιος, Φλαμουρτζόγλου Αριστέα